sidabrinis ciferblatas juoda apyrankė

149,00 €
Nėra mokesčio

Norintiems pabrėžti stiliaus brangumą, neatsiejama detalė sidabro ar balto aukso aksesuaras. Tam puikiai tinka šio prekės ženklo sidabro spalvos laikrodis su komplektuojama balta apyranke. Tai tikras jaunikio atributas labai tinkantis prie juodo solidaus kostiumo ir nuotakos suknelės. Lengvai keičiama apyrankė bus tarsi chameleonas ant jūsų rankos ir kasdien turėsite galimybę pritaikyti šį nuostabų laikrodį prie stiliaus ar progos temos. 

Siunčiame per 24 valandas po užsakymo

Kiekis
Išparduota


AMŽINA GARANTIJA   AMŽINA GARANTIJA

Mes atsakome už kokybę

  SAUGUS APSIPIRKIMAS

Lik namie, pirk internetu, būk saugus

  GREITAS IR NEMOKAMAS SIUNTIMAS

Greitas ir nemokamas siuntimas visame pasaulyje


  Šis klasikinis laikrodžio dizainas sužavės tuos, kurie savo kolekcijoje pageidauja gražaus, prabangaus, bet neiššaukiančio aksesuaro. 45 mm korpusas puikiai priglus prie jūsų riešo ir taps neatsiejama jūsų verslo ar laisvalaikio aprangos dalimi. Specialiai parinktas apvalus klasikinis 9 mm storio laikrodžio korpusas − iš nerūdijančio plieno, tad laikrodis jums netrukdys kasdienėje įvairioje veikloje, o atsiradus pirmiesiems nusidėvėjimo požymiams bus nesudėtinga atnaujinti jo spindesį. Laikrodis puikiai atrodys ir dėl to, kad jis papuoštas safyro stikliuku, kuris suteikia prabangos įspūdį ir yra atsparus įbrėžimams. Šveicariškas kvarco mechanizmas užtikrins nepriekaištingą veikimą, o mes užtikriname, kad bet koks gamybinis brokas bus šalinamas nemokamai − kad ir po šimto metų! Todėl atsakingai sakome, kad esame garantuoti dėl šio gaminio ilgaamžiškumo ir funkcionalumo.


Šio laikrodžio komplektaciją siūlome užbaigti natūralia geros kokybės odos apyranke, kuri puikiai papildo kiekvieno laikrodžio ciferblato sumanymą. Spalvinė gama parinkta pagal šių metų aukštosios mados tendencijas – tai žemės spalvos.


Kiekvienas laikrodis šioje kolekcijoje turi paslaptį − jie galės būti „vakcinuojami“,    t. y. jums, kaip savininkui, bus nuolat pasiūlomos įvairios „vakcinos“ su skirtingais „padariniais“ – atnaujinimais, kurie leis jums jau pabodusį laikrodžio vaizdą lengvai atnaujinti ar pakeisti jums tuo metu labiau norimu ar tinkamu. Tokia galimybė, tikimės, leis jums tiek išlaikyti klasikinį laikrodžio vaizdą, tiek nustebinti kuo nors ekstravagantišku ir iššaukiančiu.


Būkite mūsų bendruomenės dalis ir sekite naujienas! Mūsų komanda planuoja  nemažai įvairių naujovių laikrodininkystėje; viena iš jų − Lietuvoje atgaivinti laikrodininkų mokymą, todėl tikimės, kad čia atsiras ir jaunųjų laikrodžių kūrėjų darbai.

 

Šie laikrodžiai yra atsparūs vandeniui iki 100M (10 BAR). Kiekvienas laikrodis yra originaliu graviravimu pažymėtas unikaliu gamintojo kodu ir serijiniu numeriu, kuris priskiriamas ir originaliam sertifikatui, kuriuo garantuojamos visos savininko teisės ir garantijos. 

Taip pat laikrodžiai pakuojami į originaliias, firmines ekologiškas dėžutes, tiems kas nori prabangios dovanos varianto siūlome patalpinti šiuos prabangius laikrodžius į atitinkamą dėžutę, kurias taip pat siūlome savo elektroninėje parduotuvėje. Norintiems yra daugiau galimybių suasmeninti ruošiamą dovaną, todėl susisiekite su m0sų komanda ir ji padės Jums pritaikyti geriausiai kiekvienai progai. 

*Laikrodis su odine apyranke standartiškai  pakuojamas į ekologinę dėžutę, nebent norėtumėte prabangesnio vaizdo, tuomet galima papildomai įsigyti dėžutę iš prabangių laikrodžių dėžučių kategorijos. 

 silver_black

Charakteristikos

Lytis
Tinka visiems
Korpusas
Nerūdyjantis plienas
Korpuso dydis
45 mm
Korpuso storis
9 mm
Mechanizmas
Kvarcinis
Atsparumas vandeniui
10 BAR
Stikliukas
Safyras
Garantija
Visam naudojimo laikui
Apyrankė
Natūrali oda
Apyrankės tvirtinimas
Greito keitimo
Stilius
Klasikinis
Apyrankės plotis
22 mm
Apyrankės ilgis
195 mm
Pakuotė
Stilinga eko pakuotė
Personalizavimas
Galimas

Jums gali patikti

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį